Takýto web za 200 evri?

Dušan Hudec

Milí naši priaznivci, na tento rok sme pre Vás pripravili akciu s názvom “Takýto web za 200 evri?”.  Jedinečná akcia, kde Vám garantujeme že pre Vás vytvoríme modernú “Landing page” webstránku, kde sa vieme dostať s cenou už do 200 €.

Pripravili sme pre Vás vzorovú stránku, aby ste videli, ako môže váš nový web vyzerať, ako môže fungovať, vrátane SEO, Google AdWords, OpenGraph tagov. Stačí vyplniť a odoslať objednávací formulár na vzorovej webstránke.

Vzorová stránka TU >

Tešíme sa na stretnutie.
Vaši MADMENi.

Pozor, akcia platí len do 18.12.2015.

Facebook pripravil free zdroje pre designérov

Dušan Hudec

Na stránke developerov facebooku (http://facebook.github.io/design/) sa objavila zaujímavá časť, venovaná designu a vývoju aplikácií. Vývojári a grafici ZDARMA pripravili iOS 9 kit pre GUI design aplikácií, vo formáte template pre Adobe Photoshop a Sketch.

Druhou časťou je Diverse Device Hands, template rúk držiacich smartfón iPhone 4-6+, Nexus, Windows Phone.
Treťou časťou je Origami — Design Prototyping. Tool na návrh prototypov mobilných aplikácií s možnousťou interaktivity a výborných prezentačných nástrojov.

Štvrtou časťou je Facebook Design on Medium. Je to blog ľudí z Facebooku, ktorých prácu vidí denne miliarda užívateľov.

 

Viac informácií nájdete tu: http://facebook.github.io/design/

Prvý newsletter pre LEDSign A/S a hneď rekord!

Dušan Hudec

Firma LEDSign A/S si v našom štúdiu nechala vytvoriť mailový newsletter, ktorého percento otvorenia bolo až prekvapivé: 39,7% prijímateľov a 13,8% úspešnosť kliknutia. Priemerná otváranosť e-mailových newsletterov v oblasti Industry/Manufacturing je celosvetovo len niečo okolo 19.7% a kliknutí len niečo okolo 2,3% (Zdroj: MAILCHIMP). Považujeme to za vynikajúci výsledok na to, že firma LEDSign so svojou pobočkou na Slovensku iba začína.

Ako správne využiť potenciál video marketingu?

Dušan Hudec

Videá sa stávajú súčasťou marketingovej stratégie aj  v malých firmách. Aké sú ich výhody, čo by mali obsahovať a ako dlho trvať?

Pôsobivé videá sa vrhli na marketingovú on-line komunikáciu útokom. Do povedomia sa zapísali ako efektívny nástroj komunikácie, ktorý prezradí viac než tisíc slov. Denne sa ich objaví niekoľko miliónov a v ceste im nestojí žiadna prekážka, ktorá by spochybnila ich rezké napredovanie. Dominancia smartfónov, uponáhľaná doba a hlad po informáciách a zábave im v plnom rozsahu hrajú do karát. Hoci nejde o žiadnu novinku, pokročilé technológie, animácie a kreatívne nápady otvárajú stále nové a nové možnosti.

Výhody komunikácie prostredníctvom videa

Spolupráca na jedničku

Dušan Hudec

S veľkým potešením vám oznamujeme, že sme v Senici získali nového silného partnera, fullservisovú reklamnú agentúru, firmu RECO s.r.o.

Už viac ako 23 rokov poskytuje klientom komplexné služby v oblasti grafického, kreatívneho dizajnu a reklamných služieb v oblasti printu i online médií.